WERONIKA HELENA 

WOŹNIAK

POLSKI TŁUMACZ

Z SIEDZIBĄ W NOWYM JORKU

DOŚWIADCZENIE

Nazywam się Weronika Helena Woźniak, rozpoczęłam profesjonalne tłumaczenia w 2017 roku. 

 

Zostałam zatrudniona przez The Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku do tłumaczenia przedstawienia „Fool for Love” Sama Sheparda na Festiwal Teatralny ITSelf w Warszawie organizowany przez Akademię Teatralną.

 

Od tego czasu zajęłam się redagowaniem i tłumaczeniem sztuk teatralnych, tłumaczyłam artykuły internetowe dla różnych branż i blogów. Aktualnie pracuję jako tłumacz kontraktów i pomagam w klarownej komunikacji w dwóch firmach międzynarodowych.

 

Ponadto, ukończyłam kurs tłumacza przysięgłego i koniec 2020 roku spodziewam się otrzymania certyfikatu.

Obecnie mieszkam w Nowym Jorku i oferuję swoje usługi zdalnie na całym świecie z możliwością wysyłki dokumentów drogą pocztową.

TŁUMACZENIA TEKSTÓW DRAMATYCZNYCH

Specjalizuję się w tłumaczeniu opowiadań, sztuk i poezji. Posiadam wielu zadowolonych klientów z branży rozrywkowej.

WEB CONTENT

Strony internetowe, artykuły, redagowanie oraz poprawki składni i błędów językowych.

DOKUMENTY

Kontrakty, umowy, podania, eseje i innego rodzaju dokumenty.

REKOMENDACJE 

„Weronika wykonała znakomitą pracę nad korektą sztuki, którą napisałem po polsku. Ma nieomylny instynkt dla muzyki i rytmu swojego ojczystego języka, niezachwianą znajomość złożonej gramatyki i talent poety do ustawiania właściwych słów we właściwej kolejności. Mogę również potwierdzić, że ma doskonałą etykę pracy i znajomość języka angielskiego, z którą rzadko spotykam się w języku obcym. Gorąco polecam ją jako tłumaczkę i korektora.”

Joshua Crone, redaktor, dramatopisarz i reżyser na Off-Broadway

„Weronika Woźniak wykonuje znakomitą pracę tłumacząc nasze artykuły online na temat przemysłu pierzarskiego. Zdecydowanie polecam jej usługi.”

Stanley Wozniak, businessman, 

www.eurodown.com.pl

„Współpracuję z Weroniką Woźniak odkąd chciałam poszerzyć swoją grupę odbiorców na rynek Amerykański. Jestem bardzo zadowolona z niezawodnie szybkiej komunikacji z Weroniką, czego wymaga moja praca z mediami społecznościowymi. Gorąco polecam Panią Woźniak jako tłumaczkę. ”

Paulina Przywara, TikTok influencer

Kontakt

Wiadomość została wysłana!